Skip to Main Content
Es meklēju
hidden1hidden2

Avance Solo lietošana

Avance Solo negatīvā spiediena brūču terapijas (NPWT) sistēma nodrošina nepārtrauktu negatīvo spiedienu -125 mmHg. Tālāk sniegti īsi norādījumi par sistēmas iestatīšanu un lietošanu.

Lietošanas video hidden1hidden2

 

hidden1hidden2

Avance Solo Adapt lietošana

Avance Solo Adapt negatīvā spiediena brūču terapijas (NPWT) sistēma nodrošina nepārtrauktu negatīvo spiedienu -125 mmHg uz brūces vietu, transportējot eksudātu no brūces uz distālo tvertni.  .

Lietošanas video hidden1hidden2
Kā lietot

Noskatieties šo norādījumu video, lai uzzinātu, kā lietot Avance Solo Adapt sistēmu.

 

 

hidden1hidden2
Kļūdas un trauksmes

Uzziniet, ko nozīmē dažādie vizuālie signāli un skaņas signāli, ko var raidīt sistēma.

hidden1hidden2
hidden1hidden2
Tvertnes maiņa

Ja izskatās, ka ir sasniegts maksimālais uzpildes līmenis (to var pārbaudīt tvertnes aizmugurē), vai ir iedarbojusies sūkņa bloķēšanas trauksme, tvertne ir jānomaina. Noskatieties video, lai uzzinātu, kā to izdarīt, vai skatiet sistēmas komplektācijā iekļautā lietošanas instrukcijas dokumenta 6.8. sadaļu.

hidden1hidden2
Mazgāšanās dušā ar sistēmu

Veicot ikdienas higiēnas procedūras, nepakļaujiet pārsēju vai sūkni ar tvertni ūdens strūklu iedarbībai. Viegla duša ir atļauta, ja sūkņa un tvertnes caurules ir atvienotas no pārsēja caurulēm. Noskatieties video, lai saņemtu norādījumus.

hidden1hidden2
Runājiet ar mums par Avance solo
 
 
Sazināties ar mums
Mölnlycke Aizvērt

Veselības aprūpes speciālista apstiprinājums

Lapā, kurā tūlīt ievadīsiet informāciju, ir paredzēta tikai veselības aprūpes speciālistiem. Uzklikšķinot uz šī lauciņa, Jūs apstiprināt, ka esat veselības aprūpes speciālists.